Sazinies ar mums
				lv				
Sazinies ar mums

Sociālo mediju mārketings

iCONCEPT komandas paveiktie un veiksmīgi realizētie projekti ir mūsu reklāma. Spējam novērtēt uzticēto darbu, daram to rūpīgi un ar atbildības sajūtu.

Jau vairākus gadus specializējamies šajā aktuālajā jomā. Sociālo mediju mārketings ir efektīva reklāma par salīdzinoši nelielu budžetu. Jūs varat izvēlēties to, cik daudz līdzekļu esat gatavs iegūldīt reklāmā un kādu rezultātu vēlaties ar to sasniegt. Mūsdienās sociālos tīklus izmanto vairums cilvēku, komunicējot šajā vidē varat uzrunāt un uzklausīt sev interesējošo auditoriju.
Sociālo tīklu administrēšana ir process, kuru grūti atraut atsevišķi no mājaslapas izveides, vai interneta veikala darbības. Tas ir vienotas ķēdes posms, kas ir nozīmīgs pasūtījumu, pirkumu un intereses ģenerēšanai par preci, pakalpojumu vai risinājumu. Saturiski un tehniski veidojam saikni ar auditoriju, veicinot saziņu, atsauksmju, pirkumu un citas darbības starp cilvēku un uzņēmumu.

Daudzām nozarēm digitālais mārketings ir kļuvis par galveno veidu kā uzrunāt savu klientu vai sniegt tam pakalpojumu. Paralēli mājaslapas vai aplikācijas izstrādei un uzturēšanai, tikpat svarīgi ir rūpēties par uzņēmuma komunikāciju sociālo tīklu platformās, kā arī atbalstīt šo komunikāciju ar digitālajām reklāmas kampaņām.

Mūsu klientu lokā ir dažādu izmēru starptautiski un vietēji uzņēmumi, apkalpojam klientus visās tiem nepieciešamajās platformās kā Latvijā, tā arī ārpus tās (Zviedrija, Vācija, Norvēģija, Rumānija ir tikai dažas no valstīm, kurās esam uzturējuši sociālo tīklu saturu). 

Mēs nedaudz lepni gribam apgalvot, ka mūsu cenas un pakalpojuma kvalitātes attiecība ir viena no labākajām tirgū. Arī mūsu ilgtermiņa attiecības ar klientiem ļauj mums cerēt, ka šis apgalvojums ir pietiekoši patiess.

Sazinies ar mums, ja vēlies saņemt no mums cenas piedāvājumu vai vienkārši parunāt par to, vai šis kanāls uzņēmumam vispār ir aktuāls. Runājam angļu, krievu un latviešu valodās.

Sazienies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

info@iconcept.lv © SIA iConcept 2021

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Pāriet uz rīkjoslu