Mājas lapu izstrāde

Mēs specializējamies uz interneta projektu realizāciju. Tās ir dizainiski pievilcīgas, pārdomātas līdz sīkākajām detaļām un efektīvas mājas lapas, kuras izstrādā vairāki jomas speciālisti sākot ar dizaina idejām līdz pat lapas pilnīgai nodošanai un tālākai uzturēšanai.

Mūsdienās mājas lapu izstrādātāju vidū ir atrodami daudz piedāvājumu no delitantiem, kuri par pārsimts eiro klientam sola izstrādāt kvalitatīvu produktu, bet beigu beigās rezultāts neatspoguļo iecerēto redzējumu. Savu darbu mēs novērtējam pēc principa „per project”, kas savukārt nozīmē to, ka mēs novērtējam gala produktu, nevis atsevišķas mājas lapas komponentes. Gala cena ir zināma pēc pārrunām ar klientu un klienta vēlmju izzināšanas.

Izstrādes etapi

1

Pirmā tikšanās ar klientu

Tiek izzinātas klienta mājas lapas redzējums, noskaidrotas nianses, klients tiek konsultēts par iespējām, jo mēs esam savas jomas speciālisti un ar ilggadējo pieredzi varam palīdzēt Jūsu biznesam augt.

2

Piedāvājuma izstrāde

No mūsu puses tiek sagatavots izvērsts mājas lapas piedāvājums ar idejas konceptu, kurā ir aprakstītas gan dizainiskās iezīmes, gan tehniskās nianses un, protams, piedāvājuma tāme.

3

Līguma parakstīšana

Pēc piedāvājuma apstiprināšanas mēs sagatavojam mājas lapas izstrādes līgumu un saskaņojam to ar Jums.

4

Dizaina izstrāde

Pēc līguma parakstīšanas tiek izstrādāti pirmie mājas lapas dizaina varianti, parasti tiek izstrādāti divi atšķirīgi dizaina varianti, kuri pēc tam tiek prezentēti Jums.

5

Pirmā darba procesa tikšanās

Skices tiek prezentētas klātienē - ja klientu kāda no skicēm uzrunā, tad tiek turpināts darbs pie iekšlapu skiču izstrādes, pretējā gadījumā tiek izstrādātas papildus skices pēc kopīgi izrunātām vadlīnijām.

6

Skiču nodošana

Pēc iekšlapu izstrādes ar klientu tiek pārrunātas visas skices, jā kādā no skicēm ir lietas, kas ir jālabo, tad tās tiek izlabotas/pielāgotas un tiek izstrādāts dizaina skiču pieņemšanas/nodošanas akts.

7

HTML/CSS/JS sagatavju izstrāde

Pēc skiču apstiprināšanas process tiek nodots grafiskajam maketētājam, kurš no skicēm izstrādā sagataves priekš programmēšanas darbiem. Pēc šī procesa klients saņem saites, kurās var mājas lapu apskatīt jau interneta pārlūkā.

8

Programmēšanas darbi

Tālāk lapa nonāk pie programmētāja, kurš veic programmēšanas darbus, lai mājas lapa būtu administrējama ar satura vadības sistēmu.

9

Informācijas ievietošana

Pēc programmēšanas darbu izpildes lapa tiek nodota cilvēkam un tas savada visu mājas lapas sākotnējo informāciju, kuru ir iesūtījis klients. Šo procesu var darīt arī pats klients, par to vienojoties pirms darbu uzsākšanas.

10

Mājas lapas nodošana

Pēc informācijas ievietošanas, mājas lapas atrādīšanas klientam un akcepta saņemšanas par mājas lapas publicēšanu tiek noorganizēta tikšanās ar klientu kuras laikā mēs apmācam darbam ar satura vadības sistēmu un parakstam mājas lapas pieņemšanas/nodošanas aktu.

Kapēc izvēlēties mūs?

Esam realizējuši vairāk par 300 projektiem gan Latvijā, gan ārpus Latvijas

Mājas lapu izstrādes jomā darbojamies jau vairāk par 7 gadiem

Dodam mūža garantiju par mūsu izstrādāto projektu

Pēc projekta nodošanas turpinam darboties un vajadzības gadījumā varam sniegt konsultatīvu vai tehnisku atbalstu

Papildus pakalpojumi

Fotogrāfs

Tulkojumi

Tekstu redaktora pakalpojumi

Mājas lapas uzturēšanas pakalpojumi

Informācijas ievietošana un atjaunošana

Pastāsti mums par savām vēlmēm - mēs tās realizēsim

Pēc pieprasījuma saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies iespējami tuvākajā laikā.

Nosūtīt pieprasījumu

Mēs TEV noteikti varam palīdzēt!

A: Dzirnavu iela 135, Rīga, LV-1050   T: +371 6728 8887   M: +371 2230 0307, +371 2643 8629   E: info@iconcept.lv

© SIA iConcept 2018