iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti iConcept Klienti

Klienti par mums

 • Aiga Turumpika
  SIA "Skandi Motors", oficiālais Hyundai, Nissan, Mitsubishi pārstāvis. Mārketinga projektu vadītāja.

  iConcept mums ieteica kā uzticamus un zinošus speciālistus savā jomā. Kopš sadarbošanās brīža ne reizi neesmu nožēlojusi šo izvēli, jo zinu ka vienmēr varu uz iConcept komandu paļauties. Viņi darbu izdara ātri, akurāti, iesaka labākos risinājumus, un nekad neatsaka padomus. Arī tad ne, ja atsevišķas lietas jāskaidro vairāk kā vienu reizi. Uzklausa un pacieš klienta untumus. Lieliski parteri sadarbībai. Paldies!

 • Māris Šlēziņš
  Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības vadītājs

  Ar iConcept komandu strādājam kopš 2009. gada, kad pirmo reizi pasūtījām mājas lapu www.ieluvingrosana.lv. Kopš tā laika esam pasūtījuši daudzas lapas un projektus tieši pie viņiem un nekur citur. Es domāju, ka tas runā pats par sevi. Īpaši vēlos atzīmēt oparativitāti visiem lūgumiem, kuri mums rodas papildinot un uzlabojot mūsu esošās lapas.

 • Ilze Ulinska
  SIA „Nippon Auto” Biznesa vadības direktore

  iConcept ir mūsu sadarbības partneris jau kopš dibināšanas brīža. iConcept kolektīvs ir atsaucīgs un apveltīts ar iniciatīvu. iConcept komanda mūs atbalsta visos projektos, kas ir saisīti ar mājas lapas administrēšanu, izstrādi un atjaunošanu. Mēs esam apmierināti ar komandas darbu.  Ļoti augsti vērtējam darbinieku operativitāti. Auto biznesā ne vienmēr visu var paredzēt un plānot uz priekšu, iConcept komanda mūs vienmēr ir atbalstījusi, arī brīžos, kad jāreaģē ļoti ātri. Vēlamies pateikt milzīgu paldies visai iConcept komandai par profesionāli ieguldīto darbu mūsu uzņēmumā.

 • Kristīne Dombrovska
  Nakts kluba “Coyote Fly” mārketinga komunikāciju vadītāja

  Mūsu sadarbību ar iConcept vērtējam kā ļoti pozitīvu un uzskatām, ka uzņēmums sevi ir apliecinājis kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri, tāpat augsti  vērtējam uzņēmuma  ilggadējo pieredzi un zināšanas gan web lapas izstrādē, gan citu reklāmas materiālu pielāgošanā e videi, kas mums ļauj sevi prezentēt visaugstākajā līmenī. Ņemot vērā, ka izklaides bizness nebūt nav tik vienkāršs, kā tas bieži vien izskatās no malas, turklāt visaktīvākās darba dienas ir tieši nedēļas nogalēs, tāpēc īpaši novērtējam iConcept komandas profesionalitāti un ātro reaģēšanu, palīdzot rast risinājumus arī ārpus darba laika, kas nav ikdienas prakse citos šāda veida uzņēmumos.

 • Artis Kuprišs
  ImperioEstate valdes priekšsēdētājs

  iConcept ir lielisks biznesa partneris mūsu kompānijai! Mūsdienās ir svarīgi, kā kompānija izskatās publiskajā interneta telpā un kā ar mājaslapas un reklāmas palīdzību tiek uzlaboti kompānijas rezūltāti. iConcept komanda spēj ne tikai precīzi uztvert mūsu vēlmes, bet lieliski un operative tiek galā ar pakalpojuma apkalpošanu, pilnveidošanu un jaunu ideju ģenerēšanu. Paldies iConcept!

 • Jeļena Krivkina
  SIA Behrens CFA, ACCA, partnere

  Ar iConcept strādājam jau vairākus gadus un esam ļoti apmierināti ar sadarbību. iConcept komanda ne tikai ir palīdzējusi mums izstrādāt mājas lapas konceptu un realizēt to dzīvē, bet arī nodrošina lielisku pēcpārdošanas servisu un apkalpošanu - piedāvājot gan idejas, gan izcilu atbalstu jau izstrādāta produkta pilnveidošanai un atjaunošanai. Varam droši ieteikt iConcept komandu, kā labus profesionāļus un augstas kvalitātes speciālistus.

 • Vlad Poliscuks
  Duty Free Baltics ģenerāldirektors

  Sadarbību esam uzsākuši 2014 gadā. Līdz šim iConcept ir realizējis divus projektus, ar kuru rezultātu esam apmierināti. Iespējams, ka cena nav no lētākajām, bet gala rezultāts un komunikācija ir tā vērta. Paldies, iesakam.

 • Kristīna Kisa
  SIA Top Tour Baltic valdes locekle

  Esam pasūtījuši izstrādei lapu www.toptourbaltic.com. Palikām ļoti apmierināti par paveikto darbu, sniegtiem ieteikumiem, ātru reaģēšanu uz vēlamajām izmaiņām lapā. Plānojam arī turpmāk sadarboties ar iConcept komandu!

Mēs TEV noteikti varam palīdzēt!

Nosūtīt pieprasījumu

A: Dzirnavu iela 135, Rīga, LV-1050   T: +371 6728 8887   M: +371 2230 0307   E: info@iconcept.lv

 • Twitter
 • Facebook
 • Draugiem
© SIA iConcept 2018