Vai zini, ko patiesībā simbolizē BMW, Amazon, LG un citu populāru zīmolu logotipi?

16.10.2015

Iespējams, kādreiz esat dzirdējuši par uzņēmumu logotipiem, kuriem ir kāds slepens vēstījums. Izrādās, kā tādu ir gana daudz. Mēs apkopojām zināmākos zīmolus, kuru logotipos slēpjas kas vairāk nekā tikai nosaukums.

fedex.jpg

FedEx:
FedEx vienmēr ir daudz reklamējis savu ātrumu un precizitāti preču piegādē, ko arī apliecina uzņēmuma logotips, kurā ir paslēpusies bulta starp 'E' un 'X'.amazon.jpg
Amazon:
Dzeltenā bulta Amazon logotipā, kas norāda no burta 'A' uz burtu 'Z' simbolizē uzņēmuma piedāvāto preču klāstu – preces no A līdz Z. Šajā logotipā bulta simbolizē arī apmierināto klientu smaidu.


pinterest.jpg

Pinterest:
Pinterest piedāvā lietotājiem pašiem izveidot tādu kā iedvesmas vai ziņojumu dēli tiešsaistē, tāpēc nav nekāds brīnums, ka burts 'P' logotipā ir izveidots kā piespraužamā adata.
gillete.jpg

Gillette:
Slēptā ziņa šajā logotipā ir grūti pamanāma, bet, ja vērīgāk ieskatās, var pamanīt, ka 'G' un 'I' ir nedaudz apgriezti, kas simbolizē Gillete skuvekļu asumu un precizitāti.


vaio.jpg

Sony VAIO:
'VA' logotipā ir veidots tā, lai izskatītos pēc analoga signāla, bet 'IO' ir attēloti kā cipari 1 un 0, kas reprezentē digitālo signālu.


cisco.jpgCisco:
Cisco tika radīts San Farncisko, kas arī atspoguļojas uzņēmuma nosaukumā un logotipā. Zilās līnijas virs nosaukuma ne tikai simbolizē elektromagnētu, bet arī slaveno San Francisko tiltu.


lg.jpg


LG:
LG logotipā redzama seja, ko veido zīmola burti – 'L' ir kā deguns, bet 'G' ir sejas forma. Daži apgalvo, ka logo izskatās arī kā Pacman, kas zināms kā slavena vidospēle.continental.jpg
Continental:
Riepu ražotāja Continental logotips izskatās ļoti vienkāršs un liekas, ka tajā nekas nav paslēpts. Bet, ja ielūkojas vērīgāk, tad starp burtiem 'C' un 'O' ir redzama riepa.formula1.jpg


Formula 1:
Formula 1 vairāk ir zināma vienkārši kā F1. Melnais 'F' un sarkanais, vieniniekam līdzīgais simbols simbolizē ātrumu, bet, apskatoties kārtīgāk, pamanīsi, ka starp abiem simboliem parādās cipars 1.


bmw.jpg


BMW:
BMW ir darbojies aviācijas nozarē, ko simbolizē zīmola logotips. Baltie laukumi simbolizē propellerus kustībā, bet zilie laukumi simbolizē debesis.nbc.jpg
NBC:
Baltais laukums NBC logotipā ir pāvs, bet krāsas tam apkārt ir viņa spalvas. Šādā veidā NBC parāda, ka lepojas ar pārraidīto saturu.


kolner-zoo.jpg


Kölner Zoo:
Ķelnes zooloģiskā dārza logotips ne tikai acīmredzami atspoguļo ziloni, žirafi un degunradzi, bet arī Ķelnes katedrāles torņus. Katedrāle ir pilsētas atpazīsamākais simbols.

Mēs TEV noteikti varam palīdzēt!

Nosūtīt pieprasījumu

A: Dzirnavu iela 135, Rīga, LV-1050   T: +371 6728 8887   M: +371 2230 0307   E: info@iconcept.lv

  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem
© SIA iConcept 2018