Sazinies ar mums
				lv				
Sazinies ar mums

Mūsu klienti

Vairāk kā 160 apmierināti klienti. Tu vari būt viens no viņiem!

Atsauksmes

Protams, nekas tik labi nerunā par padarīto kā pats darbs. Un, kurš gan labāk to varētu pateikt kā - apmierināts klients.

Artis Kuprišs Sertificēts aģents

iConcept ir lielisks biznesa partneris mūsu kompānijai! Mūsdienās ir svarīgi, kā kompānija izskatās publiskajā interneta telpā un kā ar mājaslapas un reklāmas palīdzību tiek uzlaboti kompānijas rezūltāti. iConcept komanda spēj ne tikai precīzi uztvert mūsu vēlmes, bet lieliski un operative tiek galā ar pakalpojuma apkalpošanu, pilnveidošanu un jaunu ideju ģenerēšanu. Paldies iConcept!

Norberts Osītis Telia Latvija

Telia ar uzņēmumu ir izveidojusies ļoti produktīva sadarbība, kura ilgst jau vairāk nekā 5 gadus. Esam faktiski kļuvuši par kolēģiem un mūsu sadarbība ir ļoti profesionāli papildinoša. Izstrādātās sistēmas tiek profesionāli projektētas un izstrādātas, izvēloties risinājumus un tehnoloģijas pēc būtības.

Laurits Rasmussen

They has build a stable and robust system in a very short time. The cooperation has been smooth and the dialogue always friendly, professional and focused on solutions and results that makes a difference for us.

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

info@iconcept.lv © SIA iConcept 2021

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Pāriet uz rīkjoslu