Lietas, kas raksturo sliktas mājas lapas

Daudzi uzņēmumu vadītāji neapzinās, ka viņu mājaslapas kādam nepatīk. Citreiz pat mājaslapu veidotāji un uzturētāji to neapzinās. Tāpēc apkopojām astoņas svarīgākās lietas, kas var aizbiedēt mājaslapas apmeklētāju un potenciālo klientu, no kurām noteikti vajadzētu izvairīties.

Skatīt vairāk

Bizness sociālajos tīklos: iConcept ceļvedis

Ņemot vērā, cik daudz cilvēku lieto internetu un sociālos medijus (70% ameikāņu lieto Facebook [1], 80% Latvijas iedzīvtāju ir sasniedzami internetā [2]), uzņēmumi nevar atļauties nebūt dažādos sociālajos tīklos. Lai gan jums būtu jāizmanto šo mediju sniegtās priekšrocības, tas nenozīmē, ka jums jābūt visos sociālajos tīklos. Ir svarīgi ieguldīt savu laiku un darbu platformās, kurās jums ir lielāka iespēja sasniegt savu mērķauditoriju un komunicēt ar to. Piedāvājam dažas svarīgākās lietas par mūsdienās populārākajiem sociālajiem tīkliem.

Skatīt vairāk

11.10.2017

Vai zini, ko patiesībā simbolizē BMW, Amazon, LG un citu populāru zīmolu logotipi?

Iespējams, kādreiz esat dzirdējuši par uzņēmumu logotipiem, kuriem ir kāds slepens vēstījums. Izrādās, kā tādu ir gana daudz. Mēs apkopojām zināmākos zīmolus, kuru logotipos slēpjas kas vairāk nekā tikai nosaukums.

Skatīt vairāk

07.06.2016

Cik maksā mājas lapas izstrāde?

“Sveiki, vēlos noskaidrot cik maksā +/- standarta mājas lapa?”

Mums ļoti bieži nākas saskarties ar šo visai sarežģīto jautājumu, mājas lapu izstrāde nav jāuztver kā produkts, tas drīzāk ir pakalpojumu kopums kura rezultātā klients iegūst mājas lapu.

Skatīt vairāk

13.10.2015

Mājas lapas responsīvais dizains – nepieciešamība vai lieka izšķērdība?

Responsīvais mājas lapas dizains (Responsive Web Design) – jeb adaptīvais dizains ir mājas lapu dizains, kas nodrošina korektu mājas lapu attēlošanu uz dažādām ierīcēm (datoros, viedtelefoni, planšetdatori u.t.t.), respektīvi, mājas lapa ir izveidota tā, lai pati zinātu kā viņai būtu jāparādās, lai lietotājam mājas lapas apskate būtu maksimāli atvieglota.

Skatīt vairāk

02.10.2015

Mēs TEV noteikti varam palīdzēt!

Nosūtīt pieprasījumu

A: Dzirnavu iela 135, Rīga, LV-1050   T: +371 6728 8887   M: +371 2230 0307, +371 2643 8629   E: info@iconcept.lv

  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem
© SIA Hostconcept 2017